Mavi Tık 8 Dolar Ruh Dinlencesi Şiir Bedava…

Dönemselliğin egemen olduğu, geçici heveslerin yaygınlaştığı bir dönemde dünden yarına bir şeyler bırakmak oldukça zor. Hele ki bir de popülerliğiniz, yani günümüz Türkçesiyle mavi tık simgeniz ve bot hesap destekleriniz yoksa işiniz daha da zor…

Neden böyle dert yanar bir tonda mevzunun sanki evvelini anlatmışım da dert yanma kısmına gelmiş bir nida ile giriş yaptım diye sorarsanız; uzun uzadıya yazmanın itibar kaybettiği, okuma eyleminin yavaşladığı ve herkesin anlatma heveslisi olduğu bir dönemde iç dökmenin de kısa ve sade olması gerektiği hissiyatının bana da bulaşmasıdır diyebilirim.

Her neyse sanki ben de dert yanar oldum. Azizim sadete gelirsek maruzatım şudur ki; Şiir Molası 7 yaşında ama kırgın ve dönem dönem sönen bir hevesle varlığını sürdürme çabası içerisinde !

Sizlerden çok şey istemiyoruz ! Sadece şatafattan uzak bizleri şevke getirecek, ruhumuzu canlandıracak, şiirin büyüsüne kapılmamıza yeniden vesile olacak taze bir nefes bekliyoruz.

Aman intizarımızı sakın ha abartmayın ! Mavi tıklı olup ayda 8 dolar vermeyelim biz de ELON MUSK efendiye…

Şaka bir yana şiirleriniz, denemeleriniz ve hikayelerinizle www.siirmolasi.com ‘a bekleniyorsunuz…

Şiirle, zinde ve en çok da sağlıcakla kalın…

Ahmet KİRAZ

Bu yazı Ahmet Kiraz, Denemeler ve Hikayeler kategorisine gönderilmiş ve , ile etiketlenmiş. Kalıcı bağlantıyı yer imlerinize ekleyin.

Mavi Tık 8 Dolar Ruh Dinlencesi Şiir Bedava… için 3 cevap

  1. Gül Güler der ki:

    Şair; hakkın,hakikatin ve sevgiye susamış gönüllerin çağlayanıdır.

Yorumlar kapalı.